Komentari za Design Hotel Mr. President


Jun 18, 2026,
"Za svoje 44 godine i 25 godina staža nikad u goroj firmi nisam radila. Vlasnik se ponaša prema radnicima kao da su robovi, viče, vređa, nikada ništa nije dobro urađeno, kako bi imao razloga da ne isplati dogovorenu platu, nema nikakve organizacije, niti jasne podele posla, ZA IZBEGAVANJE FIRMA."
Dobre stvari
Apsolutno ništa. Zbog vlasnika su svi nezadovoljni, ljudi rade u revoltu samo zato što moraju.
Loše stvari
Sve je loše i sve polazi od lošeg upravljanja firmom. Loša podela posla, loša organizacija, loš kadar.
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
Strane 1
Radiš kao HR ili si Vlasnik ove firme? Registruj svoj nalog